TURKCELL Her YÖNE 1000 DK 1000 SMS KAMPANYASI

sponsorlu bağlantılar

procin turkcell mesajlaşmaİndirimli Full Paket
59 TL/Ay

31 Ocak 2012 tarihine kadar geçerlidir

 

Heryöne 1000dk konuşturan, heyöne 1000sms ve 1GB interneti olan Full paket şimdi indirimli, üstelik sabit fiyat garantili.
 
​ ​Heryöne rahatça konuşup mesajlaşabileceğiniz, nerede olursanız olun internete girebileceğiniz, Full paketiniz artık indirimli. Full pakete kullanım taahhüdü verdiğinizde 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile sadece 59TL ye kullanabilirsiniz. Siz de hemen Full pakete geçin her ay rahat edin.

Ne Kadar Öderim?
​​12 ay taahhüt süresi boyunca Full Paket, tüm vergiler dâhil 59 TL.

 


​ ​Bu kampanyadan, tüm Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.


 

İndirimli Full Paket Kampanyası nedir?
İndirimli Full Paket Kampanyası, heryöne 1000 dk konuşturan, heryöne 1000sms attıran ve 1GB internete bağlatan Full paketi üye olma taahhüdü verdiğinizde 12 ay boyunca sabit fiyat garantisi ile 69TL yerine 59TL ye sahip olabileceğiniz bir kampanyadır.

Nasıl yararlanabilirim?
12 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi ile Full Paketten 59 TL’ ye faydalanmak için INDIRIM FULL, yazıp 2222'ye ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli.

Kimler yararlanabilir?
Kampanyadan tüm Bireysel Fataralı Turkcell’liler yaralanabilir.
Yalnızca Kontratlı i-Phone Paketleri’nden (Büyük, Orta, Küçük), kontratlı cihaz kampanyalarından ve SMS Onaylı Kontratlı Paketleri’nden faydalanan müşterilerimiz indirimli Full Paket kampanyasından faydalanamazlar.

Ne zaman kullanmaya başlarım?
Kullanmakta olduğunuz paketiniz için kontrat talep ettiğinizde, indiriminiz kampanya katılımınızdan sonraki ilk faturanızda gözükür. Kullandığınız paket dışında bir kontrat talep ettiğinizde ise, paketiniz ilk fatura kesim tarihinde aktif olur ve kampanya indirimi, paketinizi kullanmaya başladıktan sonraki ilk faturanıza uygulanır.

Nasıl ücretlendirilirim?
Taahhüt süresi boyunca Full Paket vergiler dâhil 59 TL dir. Paket ücretiniz kampanya boyunca indirimli olur ve sabit kalır.
12 ayın sonunda paketinizin aylık bedeli faturanıza indirimsiz olarak uygulanır.

Nasıl iptal edebilirim?
IPTAL SABITFULL yazıp, 2222 ye sms göndererek iptal edebilirsiniz. İptal edildiğinde Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza yansıtılır.

Kampanya koşulları nedir?
  • 12 ay boyunca Full Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paketinizin aylık ücretini kampanya boyunca indirimli öder ve sabit fiyat garantisi ile paket ücretlerinde meydana gelebilecek değişikliklerden etkilenmezsiniz.
  • Kampanyadan Bireysel Faturalı Turkcell’liler yararlanabilir. Bir hat ile aynı anda yalnızca bir tekliften faydalanabilirsiniz ama dilerseniz birden fazla hattınızla kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • 12 ay boyunca Full Pakete üye olma taahhüdü verdiğinizde, paket ücretinin aylık bedelini 12 ay boyunca indirimli, üstelik sabit fiyat garantisi ile kullanabilirsiniz. 12 fatura dönemi sonrasında kampanyanız otomatik olarak biter. Kampanyada verilen paketlerin ücretlendirme periyodu ve içeriği mevcut paketler ile aynı olur.

Kampanyadan yararlanırken paket ya da tarife değişikliği yapabilir miyim?
12 aylık kampanya süresi boyunca isteğe bağlı olarak bir defaya mahsus alt pakete geçiş ve sınırsız sayıda üst pakete geçiş yapabilirsiniz. Paket değişikliği yaptığınızda indiriminiz yeni paketinizde de devam eder ve 12 aylık taahhüt süresi uzamayarak kaldığı yerden devam eder.
Birbirleri arasında geçiş yapılabilecek paketler; Taahhütlü- İndirimli Süper, Gold ve Gold Plus Paketler’dir.

Full Paket kullanıyorum, İndirimli Full Paket Kampanyası’na girdiğimde indirimim ne zaman başlar?
Full Paketinizle kampanyaya katılmanız durumunda indiriminiz çıkacak olan ilk faturanıza uygulanır.

Kampanyayı nasıl sonlandırabilirim?
Tüm tekliflerde 12 aylık kampanya süresi dolmadan, müşterimizin isteği ile teklife özel cayma bedeli uygulanarak kampanya iptali yapılabilir.

Kampanya hangi durumlarda iptal olur?
12 aylık kampanya süresi dolmadan, kullanılan hattın iptal edilmesi, fatura borcundan dolayı hattın kapanması, Faturalı hattan Hazır Kart’a geçilmesi, paketin iptal edilmesi veya hattın devredilmesi durumunda kampanyanız iptal olur ve Turkcell Hizmetleri kapsamında size sağlanan indirimlerin bedelleri ilk faturanıza uygulanır.

Kampanyam iptal olduktan veya bittikten sonra tekrar katılabilir miyim?
Katılım süresi devam ettiği sürece kampanyaya tekrar katılabilirsiniz.

Özel Servis Numaraları ve 444’lü Aramalar
444’lü ve 755’li numaralara yapılan aramalar, paket kapsamında değildir. 444’lü ve 755’li numaralara yapılan yurtiçi aramaları arama başına tüm vergiler dahil 40 kuruştur.
444 0 532 ya da 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri aramaları müşteri temsilcisine bağlanılmadığı sürece ücretsiz olup, müşteri temsilcisine bağlandıktan sonra arama başına tüm vergiler dâhil 40 kuruş olarak ücretlendirilir. Aramalar paket kapsamında değildir.Turkcell’in söz konusu hizmetin ticari amaçlarla veya haberleşme amacı dışında kullanılması ve suistimal hallerinde kullanımları kısıtlama hakkı saklıdır.
Hattınızı yurtdışında kullanırken 444’lü numaralara veya Turkcell Müşteri Hizmetleri’ne yaptığınız aramalar yukarıda belirtilen ücretler üzerinden değil, kullanmakta olduğunuz yurtdışı tarifesinden ücretlendirilir. 444’lü numaralar, 118'li numaralar, Turkcell alan kodundan sonra ilk 3 hanesi 755, 757 ve 758 ile başlayan numaralar, Turkcell Müşteri Hizmetleri, kısa numaralar, yarışma servisleri, sohbet hatları, bilgi ve danışma numaraları, tüm katma değerli hizmet sunulan numaralar ve özel servis numaralarına doğru yapılan arama ücretleri yararlanmakta olduğunuz tarifedeki ücretlendirmelerden farklıdır, tarifenizde belirtilen ücretler veya var ise ücretsiz görüşme süreleri bu servisleri kapsamamaktadır.


İnstagram Tumblr Facebook Whatsapp Etkileyici Sözler Kısa anlamlı sözler sevgiliye eşe arkadaşa damar sözler Güzel Anlamlı Sözler - Özlü Sözler - Etkileyici Aşk Sözleri Sevgiliye Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Aşk Sözleri

sponsorlu bağlantılar

Yorum yapabilmek için! Facebook, Hotmail veya Yahoo hesabınızdan giriş yapmış olmanız gerekir..

Tarih
Tarih