sayfabildir mobilmenu

ESRA EROL'DAN BÜYÜK SÜRPRİZ, KİMİ TRANSFER ETTİ?

ESRA EROL'DAN BÜYÜK SÜRPRİZ, KİMİ TRANSFER ETTİ? YENİ SEZONA TRANSFERLE BAŞLAYACAK Evlilik programlarının fenomenlerinden olan 'Esra Erol'da' yeni sezonuna dikkat çekici bir transferle başlıyor. CANER TOYGAR İZDİVAÇ'TA Esra Erol yeni sezonu için, bir döneme damgasını vuran 'Benimle Evlenir misin' yarışma programının damat adayı olan Caner Toygar'ı transfer etti.

09 NERENİN PLAKASI

09 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 09 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 09 nerenin kodu, 09 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 09 nerenin plakasıdır, 09 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 09 nerenin plakası Aydın ilimizin plaka kodudur. 09 alan kodu Aydın’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Aydın’nın sadece plaka kodu 09’dir. 09 nerenin telefon numarası, 09 nerenin tel kodu, 09 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 09 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 09 nerenin il kodudur tabi ki o da Aydın ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 09 Aydın ilimizin trafik kodudur. 09 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Aydın’nın plaka kodu 09’dir. Aydın Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Aydın ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Aydın ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

08 NERENİN PLAKASI

08 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 08 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 08 nerenin kodu, 08 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 08 nerenin plakasıdır, 08 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 08 nerenin plakası Artvin ilimizin plaka kodudur. 08 alan kodu Artvin’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Artvin’nın sadece plaka kodu 08’dir. 08 nerenin telefon numarası, 08 nerenin tel kodu, 08 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 08 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 08 nerenin il kodudur tabi ki o da Artvin ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 08 Artvin ilimizin trafik kodudur. 08 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Artvin’nın plaka kodu 08’dir. Artvin Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Artvin ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Artvin ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

07 NERENİN PLAKASI

07 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 07 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 07 nerenin kodu, 07 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 07 nerenin plakasıdır, 07 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 07 nerenin plakası Antalya ilimizin plaka kodudur. 07 alan kodu Antalya’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Antalya’nın sadece plaka kodu 07’dir. 07 nerenin telefon numarası, 07 nerenin tel kodu, 07 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 07 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 07 nerenin il kodudur tabi ki o da Antalya ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 07 Antalya ilimizin trafik kodudur. 07 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Antalya’nın plaka kodu 07’dir. Antalya Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Antalya ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Antalya ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

06 NERENİN PLAKASI

06 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 06 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 06 nerenin kodu, 06 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 06 nerenin plakasıdır, 06 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 06 nerenin plakası Ankara ilimizin plaka kodudur. 06 alan kodu Ankara’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Ankara’nın sadece plaka kodu 06’dir. 06 nerenin telefon numarası, 06 nerenin tel kodu, 06 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 06 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 06 nerenin il kodudur tabi ki o da Ankara ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 06 Ankara ilimizin trafik kodudur. 06 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Ankara’nın plaka kodu 06’dir. Ankara Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Ankara ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Ankara ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

05 NERENİN PLAKASI

05 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 05 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 05 nerenin kodu, 05 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 05 nerenin plakasıdır, 05 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz.   05 nerenin plakası Amasya ilimizin plaka kodudur. 05 alan kodu Amasya’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Amasya’nın sadece plaka kodu 05’dir. 05 nerenin telefon numarası, 05 nerenin tel kodu, 05 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 05 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 05 nerenin il kodudur tabi ki o da Amasya ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 05 Amasya ilimizin trafik kodudur. 05 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Amasya’nın plaka kodu 05’dir. Amasya Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Amasya ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Amasya ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

JUSTİN BİEBER 2017 GUINNESS'İNE GİRİYOR

Justin Bieber'den Rekor Üstüne Rekor   Dördüncü stüdyo albümü "Purpose"u çıkaran Justin Bieber, albümünün bir haftada en çok kitleye yayılan albüm olmasıyla rekor kırdı. SINGLE'LARI LİSTE BAŞI 22 yaşındaki Kanadalı popçu, geçen yılın sonunda İngiltere listelerinde single'ları "Love Yourself" ile birinci, "Sorry" ile ikinci, "What Do You Mean?" ile üçüncü oldu.   Twitter ve youtube daki paylaşımlarıyla da rekorlar kitabına girmeye hazırlanıyor.

Ebru Yaşar'ın Zor Anları Bakın Nasıl Rezil Oldu

Ebru Yaşar'ın Zor Anları Bakın Nasıl Rezil Oldu   Ebru Yaşar "Bayrak" Paylaşımıyla Rezil Oldu 30 Ağustos vesilesiyle Google'dan "bayrak resmi" yazıp kaydettiği fotoğrafı ham haliyle paylaşan Ebru Yaşar, takipçilerine rezil oldu. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla birçok ünlü isim sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunurken, Ebru Yaşar'ın yapmış olduğu bayrak paylaşımı olay oldu. RESMİ KIRPMADAN ATTI Google'a "Bayrak resmi" yazıp, kaydettiği fotoğrafı kırpmadan sosyal medya hesabından paylaşan Yaşar, bir süre sonra yaptığı hatayı fark edip resmi değiştirse de iş işten geçti.

04 Nerenin Plakası

04 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 04 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 04 nerenin kodu, 04 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 04 nerenin plakasıdır, 04 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 04 nerenin plakası Ağrı ilimizin plaka kodudur. 04 alan kodu Ağrı’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Ağrı’nın sadece plaka kodu 04’dir. 04 nerenin telefon numarası, 04 nerenin tel kodu, 04 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 04 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 04 nerenin il kodudur tabi ki o da Ağrı ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 04 Ağrı ilimizin trafik kodudur. 04 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Ağrı’nın plaka kodu 04’dir. Ağrı Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Ağrı ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Ağrı ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

03 Nerenin Plakası

03 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 03 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 03 nerenin kodu, 03 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 03 nerenin plakasıdır, 03 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 03 nerenin plakası Afyon ilimizin plaka kodudur. 03 alan kodu Afyon’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Afyon’nın sadece plaka kodu 03’dir. 03 nerenin telefon numarası, 03 nerenin tel kodu, 03 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 03 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 03 nerenin il kodudur tabi ki o da Afyon ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 03 Afyon ilimizin trafik kodudur. 03 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Afyon’nın plaka kodu 03’dir. Afyon Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Afyon ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Afyon ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

02 Nerenin Plakası

02 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 02 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 02 nerenin kodu, 02 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 02 nerenin plakasıdır, 02 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 02 nerenin plakası Adıyaman ilimizin plaka kodudur. 02 alan kodu Adıyaman’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Adıyaman’nın sadece plaka kodu 02’dir. 02 nerenin telefon numarası, 02 nerenin tel kodu, 02 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 02 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 02 nerenin il kodudur tabi ki o da Adıyaman ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 02 Adıyaman ilimizin trafik kodudur. 02 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Adıyaman’nın plaka kodu 02’dir. Adıyaman Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Adıyaman ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Adıyaman ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

01 Nerenin Plakası

01 nerenin plakası diye sorduğumuzda, aklımıza Türkiye’deki 01 numaralı ilin plaka kodu gelmektedir. 01 nerenin kodu, 01 nerenin sorularına cevap bulacağınız bu yazımızda, 01 nerenin plakasıdır, 01 nerenin trafik kodudur cevaplarını da bulabileceksiniz. 01 nerenin plakası Adana ilimizin plaka kodudur. 01 alan kodu Adana’ya ait bir telefon alan kodu değildir. Adana’nın sadece plaka kodu 01’dir. 01 nerenin telefon numarası, 01 nerenin tel kodu, 01 nerenin ülke kodu gibi sorularınızın cevabını daha sonra vereceğiz. Çünkü telefon kodları Türkiye’de 3 hanelidir. 01 nerenin trafik kodu olduğunu söyledik, peki 01 nerenin il kodudur tabi ki o da Adana ilimizin il kodudur. Aynı zamanda 01 Adana ilimizin trafik kodudur. 01 nerenin plakası olduğunu öğrendik. Adana’nın plaka kodu 01’dir. Adana Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri gezip görmenizi tavsiye ediyoruz. Adana ili hakkındaki düşüncelerimiz nelerdir? Adana ilini görmüş, gezmiş ya da o ilde doğup büyümüş ziyaretçilerimiz bu il hakkında düşüncelerini aşağıdan paylaşabilirler.

Özür Grubu Atamaları Bugün Açıklanıyor

Meb müsteşarı Yusuf Tekin açıkladı.   Meb müsteşarı Yusuf Tekin'in twitter paylaşımında özür grubu atamalarının bugün saat 21:00 da açıklanacağını belirtti. İşte o açıklamalar:    

Papatya Suyu İle Saç Rengi Açma

Papatya Suyu İle Saç Rengi Açma Nasıl Yapılır?   Aslında çok basit bir yöntemi sizlerle paylaşıyoruz. Daha önce defalarca saç rengi açmış biri olarak hemen sorunumuzu çözüyoruz.   Arkadaşlar; Ben kendi tecrübelerimi size anlatıcam :) Ben saçlarımı asla boyatmak istemeyenlerdenim çünkü yıpranacağından eminim, bu yüzden bu yola başvurdum. Papatya suyunun boya gibi zararları kesinlikle yoktur, ama yinede dikkatli olmak lazım . Ben toplam 4 kez uyguladım saçıma ve bir keresinde yıkamamıştım, 2 güne kadar papatya suyunu ve yıprandığını kırıldığını gördüm. Ve işte başlıyoruz...   Nerden bulabiliriz? Aktarlarda kuru papatya bulabilirsiniz ben 2 tl'lik almıştım artık kaç gramdı bilemiyorum. Bazıları taze taze koparıp kullanıyorlarmış bu yöntemin fayda edip etmiyeceğini bilemiyorum. Neyse sonra internetten gördüm ki bazıları diyor 1 litre suya 2 avuç papatya koyun demişler.. Ben ilk denememde aynen öyle yaptım ama kullandıktan sonra gerisini atmak zorunda kaldım çünkü fazla geldi size tavsiyem benim gibi 2 bardak suya 1 avuç veya daha az koyun. 2 bardak suya 1 avuç( veya daha az ) koyduk Sonra kaynatıyoruz sanırım 5-10 dakikada kaynar. Böyle mutfakta kına kokusu duyacaksınız :D Kına gibi kokuyor. kaynadıktan sonra soğumasını bekleyin isterseniz ılımasını bekleyin hiç farketmez ben soğumasını bekleyin dediklerinde ilk denememde 2 saat bekledim :( ılık olsun yeter... eğer ılımıyorsa bu suyu 2 tabak veya her neyse içinde sürekli değiştirebiliriz hem daha çabuk ılıyacaktır.. sonra süzgeçten geçiriyoruz papatyalar ve suyu ayrılsın diye. papatyaları atın suyu kalsın. Bilemiyorum kendi tercihiniz ister saçınız kuru ister nemli olsun saçınıza s&uum...

Yılın Aşk Bombası Mı Geliyor?

Kısa süre önce Sinan Akçıl'dan ayrılan Ebru Şallı ile eski eşi Ahu Yağtu'yla barıştığı söylenen Cem Yılmaz, Çeşme'de görüntülendi. GAZETECİLERİ İSTEMEDİLER Cem Yılmaz ile Ebru Şallı beach'e ayrı ayrı geldi. Yılmaz, işletmenin yetkililerine gazetecilerin alınmamasını istedi. Bu isteğine rağmen son derece dikkatli ve tedbirli davranan ikili, aralarına iki kadın arkadaşlarını alarak mesafeli şezlonglarda güneşlendi.

Tarih
Tarih