LG G2 Kendi Kendine Dokunma Dokunmatik Sorunu (Çözüldü)

LG G2 Kendi Kendine Dokunma Dokunmatik Sorunu (Çözüldü)   Dokunmatik kendi kendine sağa sola dokunuyorsa.  Bunu şu şekilde tespit edebilirsiniz, quick Memoyu açın ekranda sizin çiziminizden başka çizimler oluşuyorsa dokunmatiğiniz problemli.  ÖRNEK RESİM: Peki nasıl çözücez?  Öncelikle ekran jelatininiz varsa onu çıkarın ve güzelce temizleyin, genelde bu şekilde sorun çözülüyor.  Olmadı dokunmatiği resetleyin: https://web.facebook.co...sts/740481569379180?_rdr  Resetleme de olmadıysa asıl çözüme gelelim.  Telefonunuzu KAPATIN, ARKA KAPAĞI ÇIKARIN. SAÇ KURUTMA MAKİNESİ İLE 2. DERECEDE ARKA BÖLÜMÜ VE ÖN EKRAN BÖLÜMÜ AŞIRIYA KAÇMADAN ISITIN. - BURADA ISITMA OLAYI BİRBİRİNE YAKLAŞMIŞ DOKUNMATİK ELEMENTLERİNİ BİRBİRİNDEN AYIRMA İŞLEMİDİR. - ÇÖZÜM BUDUR, BU DA OLMUYORSA DOKUNMATİK ELEMENTLERİ CİDDİ ZARAR GÖRMÜŞTÜR SERVİSE GÖTÜRÜN.EKRANI DEĞİŞTİRİN. ...

30 Ekim Bursaspor Manisaspor Ligtv Canlı Dinle

Sitemizde yasal olarak ligtv dinleyebilirsiniz..Bursaspor-Manisaspor maçı anında dinleyebilirsiniz..         30 Ekim,Bursaspor,Manisaspor,Ligtv,Canlı Dinle          

Yasaldır! Gaziantepspor - Trabzonspor maçını online şifresiz can

29 Ekim 2011 Gaziantepspor-Trabzonspor Ligtv Dinle tıklayınız.. SİTEMİZDE LGTV YAYINI YOKTUR.. YASAL OLARAK ONLİNE DİNLEYEBİLİRSİNİZ..

29 Ekim 2011 Ligtv Eskisehirspor – Samsunspor Canlı Dinle

Sitemizde yasal olarak ligtv dinleyebilirsiniz.. gaziantepspor trabzonspor maçı anında dinleyebilir fakat sitemizde ligtv görüntülü yayını yoktur.. Israr etmeyiniz..             GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını canlı izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını donmadan izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını naklen izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını kesintisiz izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını bedeava izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını beleş izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını ücretsiz izle seyret,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını şimdi hemen izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını justin tv de izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını online izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını naklen izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını şifresiz izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını bedava izle,GAZİANTEPSPOR TRABZONSPOR Maçını free izleGAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR maçı GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR izle GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR online izle GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR maçını canlı izle GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR maçını izle GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR geniş özeti GAZİANTEPSPOR - TRABZONSPOR golleri izle.  

TURKCELL 3G VINN Aygıt Bilgisi

Aygıt Bilgisi   Hakkında sekmesi içerisinde yer alan Aygıt Bilgisi seçeneğine tıklayarak cihazınız ve üzerinde koşan yazılım ile ilgili teknik bilgilere ulaşabilirsiniz.         Cihazınız veya yazılımla ilgili sorun yaşadığınız takdirde buradaki bilgileri ilgililere bildirmenizi rica ederiz.

TURKCELL 3G VINN PIN Kilidini Kaldırma

PIN Kilidini Kaldırma / Aktive Etme   Mevcut PIN numarasını girdikten sonra PIN kilidinizi kaldırabilirsiniz veya yeniden aktive edebilirsiniz.     Bu işlemler VINN uygulamasının SIM ile haberleşmesini gerektirdiği için uzun sürebilir. Lütfen uygulamayı kapatmadan bekleyiniz.

TURKCELL 3G VINN PiN Değiştirme

PIN Değiştirme   Mevcut PIN numarasını girdikten sonra yeni PIN numaranızı tekrar kontrollü olarak girerek değişikliği yapabilirsiniz.  

TURKCELL 3G VINN PiN ve PUK Ayarları

PIN/PUK Ayarları   PIN/PUK sekmesinden PIN kodunuzu girebilir, PIN kodunuzu değiştirebilirsiniz. Eğer PIN kodunuz kilitlenmiş ise PUK kodunu girerek bu kilidi kaldırabilirsiniz.   Aşağıdaki alt başlıkları inceleyebilirsiniz:   PIN Değiştirme PIN Kilidini Kaldırma / Aktive Etme    

TURKCELL 3G VINN Kullanım Alarmı

Kullanım Alarmı Tanımlama   Seçili profil için Günlük, haftalık ve aylık bazda süre ve trafik birimleri ile kullanım alarmı oluşturabilirsiniz.   Seçili profil ile internet bağlantısı kurulduğunda geçen trafik ve süre İstatistik kayıtlarında detaylarını görebileceğiniz şekilde kaydedilir. Eğer aktif bir kullanım sınırı aşılmışsa kullanıcıya uyarı çıkarılarak internet bağlantısını kapatmak isteyip istemediği sorulur.     Burada yer alan kullanım alarmı Turkcell altyapısından tamamen bağımsız olarak çalışır ve kullanıcının kendi kullanımını kontrol etmesi amacını taşır.

TURKCELL 3G VINN APN Seçimi ve Yeni APN Tanımlama

...

TURKCELL 3G VINN Yeni Profil Tanımlama

Yeni Profil Tanımlama   Eğer yeni bir profil tanımlamak istiyorsanız bu listede yer alan Yeni Profil’i seçmeniz gereklidir. Daha sonra Yeni profil için seçtiğiniz ismi girebilirsiniz. Kaydet düğmesine basarak yeni profilinizi oluşturabilirsiniz.   İleri düğmesine basarak seçtiğiniz profil için ayarlarınızı yapabilir veya değiştirebilirsiniz.  

TURKCELL 3G VINN Profil Ayarları

Profil Ayarları   Internet bağlantısı kurmak için kullandığınız kullanıcı profili ayarlarınızı bu kısımda yapabilirsiniz.   Ayarlarını değiştirmek istediğiniz kayıtlı bir profili seçmek için aşağıdaki Mevcut Profiller listesini kullanabilirsiniz.   Aşağıdaki alt başlıkları inceleyebilirsiniz:   Yeni Profil Tanımlama APN Seçimi ve Yeni APN Tanımlama Kullanım Alarmı Tanımlama

TURKCELL 3G VINN Operatör Seçimi

Operatör Seçimi   Operatör seçimini otomatik yaptığınız takdirde uygulama Türkiye içinde ve roaming durumunda en uygun operatörü seçecektir.   Operatörü kendiniz seçmek için “Manual” şıkkını seçmelisiniz. Bu durumda mevcut operatörler listelenir ve seçeceğiniz operatöre KAYDET ile bağlanabilirsiniz. Seçtiğiniz operatöre kayıt yapılıp yapılamadığı ile ilgili uygulama sizi bilgilendirecektir. Not: Mevcut operatörlerin saptanması zaman alan bir işlemdir ve bir süre beklemeniz gerekebilir.

TURKCELL 3G VINN Genel Bilgiler

TURKCELL 3G VINN GENEL BİLGİLER   Yeni Turkcell 3G VINN uygulaması sunduğu kullanım özellikleri ile Turkcell VINN abonelerinin internete rahat bir şekilde bağlanmaları yanında Turkcell’in sunduğu hizmet ve servislere erişimini kolaylaştırmayı amaçlar.   Uygulama penceresinde yer alan sekmelere tıklayarak:   ð  Size gelen SMS’leri okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz. Yeni SMS gönderebilirsiniz. ð  Turkcell’in size önerdiği müzik içeriklerine kolayca erişebilirsiniz. ð  Internet kullanımınızı belirli bir tarih aralığında ve profil bazında görebilirsiniz. ð  Turkcell’in size sunduğu kampanyalardan faydalanabilirsiniz. ð  Kullandığınız data paketlerinden kalan bakiyeleri görebilirsiniz.       ...

Tarih
Tarih