Nokia Pc Suite internete bağlanma

sponsorlu bağlantılar

Internet'e bağlanma Internet'e bağlanma önkoşulları:

Telefonunuz PC'ye bağlı olmalıdır.
Telefonunuz ve PC tarafından desteklenen, kullanmak istediğiniz bağlantı tipine bağlı olarak aşağıdakileri gerçekleştirin:

  • Telefonunuzun kızılötesi bağlantı noktasını etkinleştirin. Telefonu ve PC’yi, kızılötesi bağlantı noktaları tam karşılıklı gelecek şekilde yerleştirin. Symbian telefonu kullanıyorsanız telefonunuzda kızılötesi modemi seçtiğinizden emin olun. Daha fazla ayrıntılı bilgi için telefonunuzun kullanım kılavuzuna bakın.

  • Kablonun bir ucunu önce PC’ye, sonra diğer ucunu telefona bağlayın.

  • telefonunuzun Bluetooth wireless technology bağlantısını etkinleştirin ve Bağlanın'ı kullanarak telefonunuzu PC ile eşleştirin.

 

Internet bağlantısı için geçerli ayarları kullanmak için

One Touch Access'i başlattığınızda 10 saniye hiçbir şey yapmazsanız otomatik olarak Internet'e bağlanır. Bunu, bağlı telefonu algılayıp otomatik biçimde modem olarak kullanarak yapar. Ancak, telefonunuz PC'ye Bluetooth ile bağlıysa One Touch Access telefonu, yalnızca başka modem yoksa ve One Touch Access'i önceki kullanımınızda Bluetooth modemini kullandıysanız otomatik olarak tanır.

Bağlantının yapılması biraz zaman alacak. Bağlanmayı iptal etmek için Bağlantıyı kes veya İptal'i tıklatın.

Bağlantı yapıldığında One Touch Access görev çubuğunda simge durumuna küçültülür.

Internet bağlantısı ayarlarını yapılandırmak için

One Touch Access'de bağlantı ayarlarınızı yapılandırmanızı sağlayan bir ayarlar sihirbazı da vardır. Sihirbazı başlatmak için Yapılandır öğesini tıklatın

Not:

Windows'un gösterdiği maksimum bağlantı noktası hızı, PC ile telefon arasındaki bağlantı hızını gösterir ve kullanılmakta olan bağlantı türüne göre değişir.


İnstagram Tumblr Facebook Whatsapp Etkileyici Sözler Kısa anlamlı sözler sevgiliye eşe arkadaşa damar sözler Güzel Anlamlı Sözler - Özlü Sözler - Etkileyici Aşk Sözleri Sevgiliye Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Aşk Sözleri

sponsorlu bağlantılar

Yorum yapabilmek için! Facebook, Hotmail veya Yahoo hesabınızdan giriş yapmış olmanız gerekir..

Tarih
Tarih