AVEA Jet Modem Bağlantı Yöneticisini Başlatma

sponsorlu bağlantılar

AVEA Bağlantı Yöneticisini Başlat

Bir tıklama ile tam bağlantı yöneticisi, dizüstü bilgisayarınızın tüm internet iletişimini yönetmek için gereken her şeyi sunuyor:

· Mobil, Kablosuz ve Yerel Ağ Bağlantıları

· Taşıyıcı Anahtarlama

· TTNET WiFi Hizmeti

· SMS Yönetimi

· SIM ve Outlooktan Kartvizit Yönetimi


Uygulamaya "Başlat->Programlar-> “Avea Bağlantı Yöneticisi Arayüzü" adımından ulaşılabilir. uygulama etkin ise masaüstünün sağ alt köşesindeki araç çubuğunda bir statü ikonu ile görüntülenir.
Avea Bağlantı Yöneticisi Arayüzü ana penceresi bu uygulamanın ana bölümüdür. Burada mevcut bütün internet bağlantılarının statüsü,internette ne kadar süre geçirildiği ve hangi verilerin beklendiği görülebilir. USB Stick yada gömülü genişbant teknolojisi aracılığıyla mobil bağlantı kurulabiliyor iken, mevcut yerel ağ yada kablosuz profilleri otomatik olarak bağlanacaktır. Birden fazla bağlantı mevcut olduğunda sol tarafta, etkin bağlantıya geçiş sağlayan bir kayan pencere görünür. Aktif bağlantı veri trafiği için kullanılan bir taşıyıcıdır. Ayrıca bu pencereden e-posta ve sms uygulamalarına da ulaşılabilir.

Ana uygulama üç bölüme ayrılmaktadır:

 


İnstagram Tumblr Facebook Whatsapp Etkileyici Sözler Kısa anlamlı sözler sevgiliye eşe arkadaşa damar sözler Güzel Anlamlı Sözler - Özlü Sözler - Etkileyici Aşk Sözleri Sevgiliye Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Aşk Sözleri

sponsorlu bağlantılar

Yorum yapabilmek için! Facebook, Hotmail veya Yahoo hesabınızdan giriş yapmış olmanız gerekir..

Tarih
Tarih