2011 Paint resim yapıştırma, resim kesme, kopyalama

sponsorlu bağlantılar

Nesneleri taşıma ve kopyalama

Bir nesneyi seçtikten sonra seçilen öğeyi kesebilir veya kopyalayabilirsiniz. Bu, isterseniz bir nesneyi resminizde birçok defa kullanmanızı ya da nesneyi (seçildiğinde) resminizin yeni parçasına taşımanızı sağlar.

 Kesme ve yapıştırma

Seçilen bir nesneyi kesmek ve resminizin başka bir kısmına yapıştırmak için Kes 'i kullanın. Seçilen alanı kestiğinizde, kesilen alan arka plan rengiyle değiştirilir. Bu nedenle, resminiz düz bir arka plan rengine sahipse, nesneyi kesmeden önce arka plan rengini eşleştirmek için 2. Renk rengini değiştirmek isteyebilirsiniz.

  1. Giriş Sayfası sekmesindeki Yansıma grubunda, Seç'i tıklatın ve ardından kesmek istediğiniz alan veya nesneyi seçmek için işaretçiyi sürükleyin.

  2. Pano grubunda Kes'i tıklatın.

  3. Pano grubunda Yapıştır'ı tıklatın.

  4. Nesne seçiliyken, resminizde görünmesini istediğiniz yeni yere taşıyın.

 Kopyalama ve yapıştırma

Paint'te seçilen nesneyi kopyalamak için Kopyala 'yı kullanın. Resminizde birden çok defa görünmesini istediğiniz çizgiler, şekiller veya metinleriniz varsa bu faydalıdır.

  1. Giriş Sayfası sekmesindeki Yansıma grubunda, Seç'i tıklatın ve ardından kopyalamak istediğiniz alan veya nesneyi seçmek için işaretçiyi sürükleyin.

  2. Pano grubunda Kopyala'yı tıklatın.

  3. Pano grubunda Yapıştır'ı tıklatın.

  4. Nesne seçiliyken, resminizde kopyanın görünmesini istediğiniz yeni yere taşıyın.

 Paint'e resim yapıştırma

Varolan bir resmi Paint'e yapıştırmak için Buradan yapıştır'ı kullanın. Resim dosyasını yapıştırdıktan sonra, orijinali değiştirmeden düzenleyebilirsiniz (düzenlenen resmi orijinalden farklı bir dosya adıyla kaydettiğiniz sürece).

  1. Pano grubunda, Yapıştır altındaki oku tıklatın ve ardından Dosyadan yapıştır'ı tıklatın.

  2. Paint'e yapıştırmak istediğiniz resmi bulun, tıklatın ve 'ı tıklatın.


İnstagram Tumblr Facebook Whatsapp Etkileyici Sözler Kısa anlamlı sözler sevgiliye eşe arkadaşa damar sözler Güzel Anlamlı Sözler - Özlü Sözler - Etkileyici Aşk Sözleri Sevgiliye Güzel Sözler – Anlamlı Sözler – Aşk Sözleri

sponsorlu bağlantılar

Yorum yapabilmek için! Facebook, Hotmail veya Yahoo hesabınızdan giriş yapmış olmanız gerekir..

Tarih
Tarih